Káže Dalibor Antalík.

7Milovaní, milujme se navzájem, neboť láska je z Boha, a každý, kdo miluje, z Boha se narodil a Boha zná.
8Kdo nemiluje, nepoznal Boha, protože Bůh je láska.
9V tom se ukázala Boží láska k nám, že Bůh poslal na svět svého jediného Syna, abychom skrze něho měli život.
10V tom je láska: ne že my jsme si zamilovali Boha, ale že on si zamiloval nás a poslal svého Syna jako oběť smíření za naše hříchy.
11Milovaní, jestliže Bůh nás tak miloval, i my se máme navzájem milovat.
12Boha nikdy nikdo neviděl, ale jestliže se milujeme navzájem, Bůh v nás zůstává a jeho láska v nás dosáhla svého cíle.

Příští neděli káže bratr Pavel Kočnar.

Vítáme všechny hosty.

Program v týdnu: v úterý v 10:00 pravidelný program pro maminky s malými dětmi, ve středu v půl páté se sejdou větší děti, ve čtvrtek večer mládež, v Dejvicích.

Noc kostelů – jak se povedla, kolik lidí navštívilo náš kostel

Ve čtvrtek 13. 6. bude poslední program pro seniory před prázdninami, a chceme ho uspořádat s širší účastí, pro všechny generace. Pozvali jsme totiž vzácné hosty z organizace Post bellum, povědí nám o své práci a zejména o projektu pro Ukrajinu, na který náš sbor věnoval část přebytku z hospodaření loňského roku. Tedy 13. 6., začátek v 16:30. V chrámové předsíni je plakátek, za který děkujeme Tonymu Šmídovi; prosíme o jeho šíření.

Přestože se zdá, že je ještě spousta času do sborového víkendu, přihlásit se do konce června u Ady Vondráškové.

Běží naplno rekonstrukce farského bytu, musí se stihnout do konce července, kdy se nastěhuje farář Marek Zikmund s rodinou a v srpnu začne pro nás pracovat. Více o stavební činnosti kolem kostela ve zprávě z poslední schůze staršovstva, která by měla viset na nástěnce.

Dnešní sbírka je určena na potřeby sboru.