PDF s kázáním

Káže Petr Pazdera Payne.

14Proto vám dá znamení sám Panovník: Hle, dívka počne a porodí syna a dá mu jméno Immanuel (to je S námi Bůh) .
15Bude jíst smetanu a med, aby dovedl zavrhnout zlé a volit dobré.

Večer ve čtvrtek zde konfirmační příprava – konfirmace v našem sboru se blíží, bude 9. června.

V úterý byl v našem kostele koncert pěveckého sboru z německého Nördlingenu, a velice se povedl. Děkujeme Šimonu Bláhovi, že koncert zorganizoval.

Příští neděli po bohoslužbách bude představena doplněná studie dostavby.

Oznámení od Patrika: V pátek 7. června proběhne již tradiční Noc kostelů, ke které se připojuje i náš sbor. Na farní zahradě bude bistro s hudbou k tanci a poslechu, bude otevřená věž, proběhne přednáška na ekologické téma. Všechny informace najdete na www.nockostelu.cz. Zájemci o službu pořadatelů v kostele, v bistru nebo na věži, hlaste se u P. Pospíšila.

Ve čtvrtek 13. 6. bude poslední program pro seniory před prázdninami, a chceme ho uspořádat s širší účastí, pro všechny generace. Pozvali jsme totiž vzácné hosty z organizace Post bellum, povědí nám o své práci a zejména o projektu pro Ukrajinu, na který náš sbor věnoval část přebytku z hospodaření loňského roku. Tedy 13. 6., začátek v 16:30. V chrámové předsíni je plakátek, za který děkujeme Tonymu Šmídovi; prosíme o jeho šíření.

Sborová sestra už rozeslala zprávu o letním táboře ve Strměchách. Na konci léta pak bude přífarský tábor 26. – 30. 8., přihlášky přijímá Ada Vondrášková.

Běží naplno rekonstrukce farského bytu, musí se stihnout do konce července, kdy se nastěhuje farář Marek Zikmund s rodinou a v srpnu začne pro nás pracovat. Více o stavební činnosti Příští neděli káže bratr Miloš Rejchrt.

Po bohoslužbách nemusíme hned domů, jednak jsme zváni na kávu, čaj (dnes vaří Dalibor Dračka), jednak bude opět vernisáž. Autor: Ondřej Balcar.

Program v týdnu: ve středu v půl páté se sejdou větší děti, ve čtvrtek večer mládež, v Dejvicíchkolem kostela ve zprávě z poslední schůze staršovstva, která by měla viset na nástěnce.

Dnešní sbírka je určena na potřeby sboru.