Káže Dalibor Antalík.

1První den po sobotě, když ještě byla tma, šla Marie Magdalská k hrobu a spatřila, že kámen je od hrobu odvalen.
2Běžela k Šimonu Petrovi a k tomu učedníkovi, kterého Ježíš miloval, a řekla jim: „Vzali Pána z hrobu, a nevíme, kam ho položili.“
3Petr a ten druhý učedník vstali a šli k hrobu.
4Oba dva běželi, ale ten druhý učedník předběhl Petra a byl u hrobu první.
5Sehnul se a viděl tam ležet lněná plátna, ale dovnitř nevešel.
6Po něm přišel Šimon Petr a vešel do hrobu. Uviděl tam ležet lněná plátna,
7ale šátek, jímž ovázali Ježíšovu hlavu, neležel mezi plátny, nýbrž byl svinut na jiném místě.
8Potom vešel dovnitř i ten druhý učedník, který přišel k hrobu dřív; spatřil vše a uvěřil.
9Dosud totiž nevěděli, že podle Písma musí vstát z mrtvých.

Příští neděli káže bratr Tomáš Fendrych.

Program v týdnu: ve středu v 16:30 vyučování dětí, ve čtvrtek se sejde mládež, v Dejvicích od 18:30. Ve čtvrtek je také konfirmační příprava.

Biblická hodina zde ve sboru bude až 16. 5. Biblickou takzvanou v rodině chystáme na 24. duben od 19:00, opět u Žárských na Pohořelci. Pozván je učitel na ETF Pavel Keřkovský.

Co bylo na brigádě:

28. 4. – Po bohoslužbách bude procházka zakončená piknikem na hřišti v parku na Hládkově, bližší informace u Markéty Majerové.

Oznámení od Patrika: V pátek 7. června proběhne již tradiční Noc kostelů, ke které se připojuje i náš sbor. Na farní zahradě bude bistro s hudbou k tanci a poslechu, bude otevřená věž, proběhne přednáška na ekologické téma. Všechny informace najdete na www.nockostelu.cz. Zájemci o službu pořadatelů v kostele, v bistru nebo na věži, hlaste se u P. Pospíšila, nebo se napište do formulářů v chrámové předsíni.

Předsíň, nástěnka, zprávy z ÚCK

Sbírka je dnes určena na potřeby sboru.