Káže Marek Zikmund.

14Všecko nechť se mezi vámi děje v lásce.

Včera byl den památky obětí holokaustu.

Příští neděli káže b. Pavel Kočnar.

Program v týdnu je obvyklý: ve středu v 16:30 vyučování dětí, ve čtvrtek od 18:30 mládež (v Dejvicích). Biblická hodina bude zas až v únoru, 8. 2.

Střešovický dorost v počtu 6 účastníků pod vedením Emy Pospíšilové a Niny Urminské je na výletě v Libčicích nad Vltavou, kde jsou i v neděli na bohoslužbách. Společně vaří, hráli velkou hru a dívali se na film.

Dorazil časopis Český bratr, předplatitelé jej mají v obálkách v předsíni kostela. Církevní tisk objednaný sborem je možno si pročíst během kávy po bohoslužbách a vrátit na poličku s tiskem.

V prodeji jsou ještě  HJB, NKD, EK.

Staršovstvo už stanovilo termín výročního shromáždění našeho sboru: bude 24. 3.

Potvrzení o darech za rok 2023 vydává na vyžádání mailem Tomáš Fendrych.

Dnešní sbírka: celocírkevní Fond křesťanské služby. Finanční výpomoc zaměstnancům církve. Dary, půjčky v nemoci, neštěstí, při stěhování atd.

Michal Svatuška připomněl tragickou nehodu, která se stala v blízkosti kostela před 50 lety.