Děkujeme za přípravu a nacvičení a provedení vánoční hry.

Zítra, na Boží hod vánoční, bude u nás kázat Dalibor Antalík a sejdeme se i u stolu Páně.

U Lídy Pospíšilové v pokladně jsou příručky 2024 za 179 Kč. Hesla za 50 Kč

Dnešní sbírka je určena na potřeby sboru. Na Boží hod vánoční bude celocírkevní sbírka, podrobnější text o jejím vyhlášení najdete na nástěnce.

Na nástěnce je také dopis, kterým synodní rada reaguje na krveprolití na pražské filozofické fakultě. Všichni, celá společnost jsme zasaženi, a náš sbor i tím, že jedna ze zavražděných, Magdalena Křístková, chodila do našeho kostela, než rodina Křístkových přešla do nového sboru v Roztokách. Dostali jsme dopis od přátel z Oss, v němž projevují o nás starost, vyjadřují solidaritu a také do těchto zlých událostí zasazují vánoční zvěst, děkujeme jim za to.

Na konci ledna, 22. – 26. 1. se opět koná farářský kurz a dostali jsme dopis s prosbou, zda by se našli ubytovatelé pro účastníky. Více na nástěnce.

Pozvání na tzv. chlapský víkend Kolem ohně 12. – 14. 1., více na nástěnce

Narozeniny v tomto týdnu Jarmila Ježková