Káže Petr Pazdera Payne.

31Mnozí první budou poslední a poslední první.“

Příští neděli káže bratr farář Marek Zikmund.

Po bohoslužbách neodcházejme hned domů, bude 3. debata o financování a hospodaření sboru, zde v kostele, protože sborovou místnost stále ještě obsazují řemeslníci.

Program v týdnu: ve středu v půl páté se sejdou děti, a bude to naposled v tomto školním roce a děti dostanou něco na památku. Větší děti asi už půjdou od září na přípravu ke konfirmaci, budeme se s nimi loučit, píše Eva Knížková, a dodává, že děti můžou přinést něco k zakousnutí, abychom to měli trochu slavnostní. Ve čtvrtek večer mládež, v Dejvicích.

Ve středu 26. 6. od 19:00 bude biblická tzv. v rodině, s Pavlem Keřkovským, u Žárských na Pohořelci.

Připomínám přihlašování do Herlíkovic na sborový víkend 4. – 6. října.

Dnešní sbírka je určena na potřeby sboru. Na příští neděli ohlašujeme sbírku celocírkevní, kterou sbory mají vykonat do konce června. Nazývá se sbírka solidarity a poskytuje se z ní pomoc sborům, které nemají dostatek finančních prostředků na úhradu odvodu do personálního fondu.

Minulou neděli sestra kurátorka vysvětlovala, proč byla vyhlášena archová sbírka na stavební a renovační práce, a členové sboru o tom dostali i mail. Děkujeme všem dárcům.

Bratr kostelník má připravený kompost pro zájemce.