28. srpna 2022, FS ČCE Střešovice

Káže Lydie Härtelová.

46Budete-li milovat ty, kdo milují vás, jaká vás čeká odměna? Což i celníci nečiní totéž?

47A jestliže zdravíte jenom své bratry, co činíte zvláštního? Což i pohané nečiní totéž?

Příští neděli bude kázat administrátor našeho sboru, bratr Dalibor Antalík, bude to neděle konfirmační. V pátek 2. 9. se před konfirmací sejdou konfirmandi se staršovstvem a jsou zváni i jejich rodiče.

V pátek od 19.00 (po setkání s konfirmandy) proběhne schůze staršovstva.

Děkujeme sestrám z Ukrajiny, které asi půl roku uklízely náš kostel. 1. září jedou zpátky na Ukrajinu. V té souvislosti ohlašuji, že hledáme od 1. září někoho na úklid. Hledáme také kostelníka.

Od dnešního oběda do 31. 8. bude střešovický přífarský tábor, děkujeme všem, kdo se o děti starají. Pokud by někdo mohl přinést v pondělí, úterý nebo středu ráno na faru koláč, budou organizátoři rádi.

Sborový víkend v Herlíkovicích bude 8.–9. 10.

Sbírka byla určena na potřeby sboru.